Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy akkus csavarhúzó be tudja...

Egy akkus csavarhúzó be tudja hajtani a fába a csavart, amihez erő kell?

Figyelt kérdés

Egy IKEA polcot kellene összeraknom, és egy csomó lyuk van, ahol be kell tekerni a fába csavart. Érdemes ehhez vennem egy olcsó akkus csavarhúzót? Be tudja hajtani a fába a csavarokat?


Vagy ezt csak a drágábbak tudják?



2019. máj. 7. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez még gagyik is jók,legfeljebb töltöd közben .
2019. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Kérdezhetted volna akár ezt is:

A teherautó el tudja vinni a rakományt, ami nehéz?


Vagy ezt csak a drágábbak tudják?


:D


Esetleg ha beírnád a csavarozó típusát... vagy mennyit szánsz rá.

2019. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A legolcsóbbakra gondoltam. Pár ezer forint max. Mivel nem tudom, hogy mikor lesz ilyesmire szükség legközelebb (eddig nem kellett), ezért nem vennék drágát feleslegesen.
2019. máj. 7. 19:01
 4/18 anonim ***** válasza:
El nem hinnéd, ezekben a kis vackokban mekkora erő van. Egy 8-as csavart behajtottam a tiplibe, festésnél kézzel nem bírtam kiszedni.
2019. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha előrefúrt lyukak vannak, akkor kézi csavarhúzó is megteszi.
2019. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Fantom83 ***** válasza:
90%

Egy akkus fúró mindig jól jön a háznál.

10-12.000-ért már igen jót kapsz a Lidiben.

Veszel hozzá egy Bit-adaptert,és egy "minta csavar" alapján a legközelebbi barkács boltban adnak hozzá való Bit fejet 120-180Ft környékén,amivel kényelmesen behajthatod a csavarokat.


Szerintem egy T-csavarhúzó bitekkel is megfelelne a célra 1740Ft-ért.

Nem gyors a folyamat vele,izommunka,de a legolcsóbb megoldás lehet ez most neked.


Marok csavarbehajtót azért nem írtam megoldásként,mert az csak csavarozásra jó önmagában,árban húz egy Lidis akkus fúró ára felé,nem kimondottan univerzális a felhasználása.

2019. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nincs előrefúrt lyuk, csak kis mélyedések vannak, hogy hova kell behajtani a facsavart.


Lehet, hogy megnézek egy ilyen kézi T-csavarhúzót. Ez is elég lehet, ha jobban megy vele, mint hagyományos csavarhúzóval, mert azzal nagyon nyögvenyelős.

2019. máj. 7. 19:41
 8/18 anonim ***** válasza:

ha már IKEA

árulnak szerszámot is a szereléshez

[link]

bár kicsit többért vannak a LIDL-ben erősebbek

10 Nm elég egy facsavar behajtásához, de hármasfalú zártszelvénybe lemezcsavart nem fogsz tudni vele, ahhoz kell egy 30 Nm minimum

2019. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
hagyományos csavarhúzóval is öröm a munka, ha az jóminőségű, és megfelelő méretű
2019. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A Fixa biztos vinné, a kérdés, hogy pl. egy ilyen 3500 Ft-os is vinné-e a facsavart:


[link]

2019. máj. 7. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!