Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hosszú kinyomó pisztoly?

Hosszú kinyomó pisztoly?

Figyelt kérdés

Az ablakon kihajolva, de vagy másfél méterre az ablak párkánytól szeretnék lefelé irányba purhabot használni. Az volna a kérdésem, hogy létezik valami hosszított nyelű kinyomó pisztoly amivel ezt meg tudom tenni? A másik megoldás ( mivel a földszint messze van) az ablakból való kilógás, úgy hogy rögzítem a lakásban magam valamihez, mint egy hegymászó, persze betartva a biztonsági előírásokat.


Nagyon köszönöm!!



2020. aug. 31. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs hosszitott. Vegyél egy elég hosszu alucsövet és tegyél rá.
2020. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! Azt hogy tegyél rá, hogyan oldjam meg úgy hogy a cső másik végéről tudjam működtetni?

Tényleg érdekelne, mert más megoldást nem látok, az alpin technikán és ezen túl :)

2020. aug. 31. 11:45
 3/5 bamboochatheone ***** válasza:
Tegyél rá egy darab 6-os rézcsövet a purhabpisztolyra. Ne dobozos saját kinyomós habot vegyél hanem rendes pisztolyosat. Ezzel kb 3 méterig jó leszel. :)
2020. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 3 méter szuperül hangzik! Sajnos ezt nem tudom hogy mit jelent: "rendes pisztolyosat" Erre tudnál linkelni egyet?
2020. szept. 7. 14:26
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:

Valami ilyesmi: [link]

Ez már fém, réz véggel amihez tudsz forrasztani rézcsövet.

Ezekhez ilyen hab kell:

[link]


Sokkal gazdaságosabb ha sokat használod. :)

2020. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!