Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Scheppach csh 45 láncfűrész...

Scheppach csh 45 láncfűrész ennyit megér?

Figyelt kérdés
Újonnan 20 ezerért?

2020. szept. 28. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Nézd, egy teljesen gagyi, komolytalan, eldobós gép.

Számtalan esetbe láttam már az ilyen gépek vezetőit és láncait pár tank után sz@rrá kopni.

A csillagkerék is pelenka anyag, át szakad gyorsan.

Ereje úgy ahogy van, nem motorikusan gyenge elsősorba.

Alapjárat melegen ritkán van, forgatja a láncot alapjáraton is.


Én nem ajánlom, 20.000ért sem.

2020. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
1-Es a tipikus fingja sincs de megmondja típus,szajkózza amit a pár kretén de kezébe még nem sok láncfűrészt fogott.Ez a gép eleve Német piacra szánt Kínai modell és mivel nálunk nyugatabbra vannak legalább biztonsági előírások a modell legalább aránylag rendes-vastag anyagokból készült.Németeknél a Fuxtec-hez képest ez sok pozitív visszhangot kapott nálunk csak nem rég kezdték forgalmazni ezért sem hiszem ,hogy az előttem szóló bármit is tudna érdemben felmutatni.20.000 ft-ért ez egy ajándék,erős burkolatok strapabíróbb mint egy átlagos Kínai gép amúgy az ára bőven 40-felett van.
2020. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2es, 1 válaszoló vagyok.

Őszintén szólva te is a saját baromságaidat hangoztatod, azt meg te ne tudd jobban, hány motorfűrész járt már a kezemben, és hányat javítottam eddig. üdv. egy erdésztechnikus.

2020. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha már 10m3 fát összevágsz vele visszahozza az árát a többi ajándék. Akkor csak megér rongyos 30 ezret.
2020. okt. 3. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
TÖk mindegy mit állítasz magadról-messziről jött ember azt mond amit akar-amit írtál egy koppintott butaság.Egyetlen gép sem eldobós -csak a hozzá nemértő botkezűeknek.Kínai láncfűrészt el járatok neked 1500 rpm fordulaton is -órákig és nem fog leállni.Cáfold meg kispofa amit írtam ,mi benne a baromság.Kiváncsi lennék neked mi a nem eldobós gép,és mit tudsz erdészkém megjavítani:)
2020. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!