Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konnektorból jön a levegő...

Konnektorból jön a levegő esetleg még a szomszédból bogarak is, biztonságos az elektromos vezeték szempontjából a purhabbal befújom a kábelvezető csöveket, lyukakat?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A purhab nehezen kezelhető és adagolható, megfelelőbb a félig keményedő akril tömítő vagy valami puha szilikon.
2019. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Többféle purhab kapható, adagoló fejes is van, ami visszazárható. Pontosan ilyennel fújják tele a csövek körül, és ott, ahol átjön a szag, csótány..stb a szomszédból.


Nem fog megrázni semmi, csak várd meg amíg megszárad. a kupakban van fóliakesztyű, azt mindenképpen használd.

2019. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen be fogom fújni purhabbal, több felé van erre a célra milyen az optimális?
2019. jún. 14. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszereléshez csak minősített (Mübizonylatolt) anyag használható. A mezei purhab nem tűzálló, így a villamos vezeték közelében ez tűzveszélyt jelent. Más kérdés, hogy te ki nem szeded a védőcsőbe kötött purhabot, egy esetleges áthúzásnál szét kell vésni a falat, ami igen csak zsebbenyúlós történet. Nem kell hermetikusan lezárni a lakást, bármennyire is ez a divat manapság. Ezeken a csöveken minimális mennyiségű levegő áramlik. Védőcsöves szereléskor a vezeték melegedése figyelembe lett véve, vagyis a csőben a légáramlás valamennyire hűti a vezetékeket.
2019. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos a biztonság olyan kéne akkor inkább ami tűzálló, valami megoldást ki kell találnom mert rovar is onnan jön.
2019. jún. 17. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Konnektorból bogarak? Ilyet még életemben nem hallottam. Mi lett azóta, sikerült valamivel eltömíteni?
2020. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs bogár, de másképpen védekezek ellene, két alternatívát találtam, vettem egy fémkeretes ágyat és ha esetleg jönnek a bogarak a lábát kétoldalú ragasztó szalaggal körbe tekertem, a másik meg egy aranyos sziámi cica, ő semmit sem hagy életben ami nála kisebb.
2020. jan. 30. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!