Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a legjobb akkus fúró...

Melyik a legjobb akkus fúró 20-25e Ft körül?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valamilyen akkus fúrót, ami nem megy tönkre egy-két év alatt, jó nyomatéka van, sokáik bírja az akkuja, ezért kérdezem, kinek milyen tapasztalata van. Nincs pénzem 50-80e Ft -osokra, meg nem is ipari célra kell, csak otthoni barkácsolásra, de fontos lenne, hogy ne hagyjon cserben, amikor kell, ne merítse le magát az akku egy-két hét alatt, ha nem használom, stb.


Van valakinek tapasztalata az egyes márkákkal, típusokkal? Olyanok válaszaira lennék kíváncsi, akik rendszeresen használják is régebb óta a sajátjukat. Aki évente egyszer behajt vele pár metrikus csavart, az nem tudhatja, milyen strapabíró a cucc.


Az is érdekel, egy kevésbé nagy márkához mennyire lehet később akkut kapni. Ilyen szempontból a Bosch, Makita biztos megbízható, de drágák.


Az Extol, PowerPlus, Einhell nem tudom, milyennek számít akkus fúróban. Egy ismerősöm az Aldiban vett valami saját márkást, ami brutál erős, jónak tűnik, de talán csak mert még új.



2020. nov. 7. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly vettem a Lidlben egy akkus,20 voltos Parkside fúró-csavarozót,amire 3 év garanciát is adnak.Sokat hasznátam azóta és nagyon meg vagyok elégedve vele.A lénye,hogy mindig töltsd fel az akkut használat után,mert akkor sokáig tudod használni.
2020. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Parkside-ot mondanám én is, nekem nincs, de sokan dícsérik. (Szakemberek is)
2020. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy Hyundai fúró/csavarozót vettem pár hónapja az obi-ban.

Két akkut adtak hozzá. Meglepően sokáig bírja.

2020. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a legtöbb csak "alapgép", vagyis akkumulátort és töltőt külön tudsz venni? Ezeknek pedig még plusz 15 ezer Ft körüli darabja! Persze vannak szettben is, de azok sajnos ritkábbak! Ha nagyobb márkát akarsz, nagy nyomatékkal, komplett szettben (alapgép + 2 db akku + töltő), akkor bizony 36 ezertől a Hitachi DS18DJL a legolcsóbb!

[link]

Ennél olcsóbban csak a Lidl saját márkás Parkside gépei vannak, amik nagyon jó minőségűek, brutális nyomatékkal, viszont csak 1 akku van hozzá, szóval vagy külön veszel mégegyet, vagy vársz amíg töltődik!

2020. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: Igen, köszönöm! Valaki privátban épp azt javasolta, ki is fejtve, miért jobb a többinél, úgyhogy meg is rendeltem.
2020. nov. 27. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!