Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen hegesztőt ajánlanátok...

Milyen hegesztőt ajánlanátok ház körüli munkákhoz? Illetve milyen kiegészítők kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értek hozzá, úgyhogy minden tanácsot szívesen fogadok.

2020. nov. 10. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá? Egy ilyesmi vagy ez a kategória tökéletesen elég a ház körüli munkákhoz. Ami kell azt adják hozzá.

[link]

2020. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
50 ezer körül gondoltam, de ha azt mondjátok, hogy érdemes a 100 ezres gépet megvenni, megfontolom. Azon a ponton már túl vagyok, hogy barkács célra jó lesz az olcsó vacak gép is. Észszerű keretek között inkább megveszem a drágább, minőségi terméket.
2020. nov. 10. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked, aki nem ért a hegesztéshez bőven jó lesz ez is.

Gondolom nem karánlemezt fogsz hegeszteni.

Villogni és varacsokoni ez is jó.

[link]

2020. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem BLM 1600 TM inverteres hegesztő gépem van. Januárban lesz 5 éve, hogy vettem. Én dolgozni vettem. Nagyon jó. Egész nap nyomom, de nem melegszik. 3-4 mm vastag szögvasakat, zártszelvényeket, csöveket hegesztek főleg. De hegesztettem vele 10 mm vastag lemez táblákat is. Jól bírja. Egy cégnél láttam ilyet, ahol 2 műszakban egész nap hegesztettek vele. Akkor 3 évesek voltak azok a gépek, de probléma mentesek. Ezért döntöttem mellette. Szomszéd gyerek hegesztőnek tanul, azt mondja a cégnél ahol oktatják őket, ott is BLM hegesztők vannak, de CO hegesztők. Szerintem felesleges 100 k-t költeni rá, pláne, ha csak hobbi.De szerintem az iweld is jó és hasonlók. Nem tudom, hogy te mire használod, de ha te is több méteres állványokon, tetőn hegesztel, akkor legyen rajta vállpánt, így hurcolhatod magaddal, létrán, vagy mászhatsz vele a tetőn.
2020. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár ezen nincs vállpánt, de ez jónak tűnik. A leírása alapján megfelelőnek tűnik.

[link]

2020. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs közben megnéztem a leírást, van hozzá pánt és ott a gépen a helye is. Ha vennék másikat én most ezt venném.
2020. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!