Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy szedjek ki egy ilyen...

Hogy szedjek ki egy ilyen csavart?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag kis méretű csavarról van szó, egy autóban nagyon rosszul hozzáférhető helyen.

A csavar belső imbuszos, de valaki már annyit móklászolta hogy gyakorlatilag kör alakúra kopott a belseje. Milyen trükkel lehetne kiszedni?



2020. dec. 22. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Pisztolyfúró, lefúrod a fejét, leszeded amit felfogott, és kis szerencsével a bent maradt csavar csonkot egy jó fogóval ki bírod hajtani.
2020. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Ötlet van, amíg meg nem döglött minden liba.

Egy kétkomponensű ragasztóval beleragasztod a hozzá való imbuszkulcsot és amikor megkötött, kihajtod a csavart. Helyette úgyis újat kell venni, az imbuszkulcs meg lényegében filléres tételnek tekinthető.

2020. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fantom83 ***** válasza:
96%

Bele kalapálsz egy számmal nagyobb imbuszkulcsot,és úgy,vagy vésővel addig ütögeted ameddig ki nem csavarodik az erőhatásra,vagy sarokfúró+BALOS spirálfúró kombó.

Ha ez sem segít,akkor jöhet a róka tánc,és a ráolvasás.

2020. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
2-es válaszolónak: Ötlet van amíg meg nem döglött a liba?? 60. évemben vagyok, okleveles gépésztechnikus, 30 évig voltam járműszerelő, fiatalok szakmai oktatója. 10 éve javító műhely vezetője.Bocs, tudom ettől még írhatok badarságokat! -D
2020. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4es, nem a 2es vagyok, de én nem látom, hogy a te hozzászólásodra reagált volna a 2es. Miből gondolod? 60 évesen ennyire kis önbizalma legyen valakinek, hogy egy egyszerű hozzászóláson megsértődjön - pláne ami nem is neki szólt?
2020. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem leírni de természetesen zöldet küldtem az előttem író (3-as) válaszolónak: Tök jó amiket leírt: Kicsit megköszörülni egyel nagyobb kulcsot, beleütni és esetleg ütés közben is próbálni kihajtani. A kovásszal való beragasztási ajánlatot felejtsd el.
2020. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fantom83 ***** válasza:

Ez a ragasztgatós megoldás felkeltette az érdeklődésemet.

Lehet egyszer kipróbálom.

Viszont nem kell eldobni az egész imbuszkulcsot pár milliméter miatt,le kell flexelni a ragasztásnál,lesorjázni,és lehet tovább használni,ne dobáljunk már mindent el egyből,ha nem muszáj...

2020. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2020. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
KÖSZI! Nem vagyok sértődős, de mivel én voltam az első válaszoló és Ő a második, nem igen látok több lehetőséget???
2020. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fantom83 ***** válasza:

Én is zöldet nyomattam mindenkire,h ki húzta le ragasztós barátunkat,azt nem tudom.

Attól,h soha nem ragasztgattam,lehet h beválhat egyszer a távoli jövőben,bár elég időigényes megoldás...

2020. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!