Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Láncfűrész gondok?

Láncfűrész gondok?

Figyelt kérdés
Adott egy husqvarna 55 hidegen indul nem fullad pörög rendesen de amint bemelegszik alapjárat elmegy fullad leáll és csak röffen. Szikra van benzin van karbi új a régivel be sem indul. Főtengely szimering is ki lett cserélve kompresszió van benne
2021. jan. 12. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kompresszió, esetleg tömítés is lehet, beállítás baj is
2021. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ok hogy szikra van, a benzin a tankban ok,de a hengerben is van?Ha sokat kap,akkor melegen le fog állni és hörög csak ha indítod.Ezt addig még ki nem hűl.A tankszellőztetőt nézted?Annak dugulása is ilyen tüneteket produkál.Mire bemelegszik,addigra akkora lesz a vákum a tankban,hogy nem tudja már a membrán pumpálni a benzint.
2021. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy sokat kap mert ha nem indul akkor rahuzom a szivatot be indul 2-3 masodpercre aztán ha vissza tolom ismét inditom beindul jár ha gázt adok befullad és leáll.

De ha sikerül kis gáz adással és szivatoval való játszadozással életben tartani akkor észhez tér és kipörög rendesen csak nyomkodni kell a gázt neki folyamat le ne álljon. Igy ma kivágtam egy tankal vele.

2021. jan. 13. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szívató kell neki akkor falsol vagy rossz a beállítás. Egyszerű szerelési baki pl :kihagytad a papír tömítést a karburátor és a közdarab között (ezeknél kemény műanyag ,kell a papír),vagy rosszul raktad be a szimeringet.H-csavaron tekerj ki egy felet -hátha jobb lesz.....
2021. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma leírom hátha valaki erre téved. A hengertalp tömítésnél engedett illetve a gyűrű sem zárt rendesen az égéstérben. Vettem hozzá egy hengert dugattyút gyűrűt mostmár hidegen melegen egy rántás és indul.
2021. jan. 21. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Képes voltál a gyári hengert lecserélni?:))) kb lenulláztad a gép értékét
2021. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
attól, hogy levettem a gyári hengert még ugyanúgy vissza is lehet rakni nem gondolod? ezt a fürészt kaptam hibásan a henger felömlő részénél van is egy leverődés illetve a kipufogó nyilásnál ami arra következtet, hogy már egyszer tört benne gyűrű. de nem érdekel nem szar hengert vettem rá amugy sem meg pörög mint az állat munkakezdésnél beindul és csak a végeztével állítom le én vagy esetleg ha elfogy a benzin. használni akarom nem eladni amire nekem kell arra tökéletesen megfelel tulságosan is.
2021. jan. 30. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!