Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Benzines láncfűrészhez milyen...

Benzines láncfűrészhez milyen keverési arányt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy olcsó kínai (de nem a legalja) fűrész.

Bejáratáshoz és a bejáratás után milyen benzin-olaj keveréket ajánlotok?



2021. jan. 19. 01:35
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Jò fajtába 1:40 gagyiba esetleg töményebb
2021. jan. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Bejáratásnál (egy tank) 1:33-at, utána 1:40-et használtam, azaz pontosan 1 liter benzinhez, fecskendővel 25ml jó minőségű, full szintetikus (castrol Power 1 racing 2t) motorolajat adagoltam. Meg fogja hálálni a gép, hidd el...
2021. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Szinte az összes kínaiba bejáratáskor 1:20,utána 1:25 kell.
2021. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél bele 1:40 nél sokkal olajosabb benzint.Jó minőségű olaj ami nyugodtan lehet fél szintetikus.Javítom ezeket a gépeket és az a tapasztalat amit nyersz a réven bukod a vámon.Ezek a gépek gyári beállítással nem pörögnek ki rendesen ha úgy használod 1:25 keverékkel már az elsö 5-6 tank után jelentős olajsár képződik a a hengerfejben.Idövel a dugattyú tetőn is és később az olaj jelentős részét ezen felületek tartják meg eleve el se jut a kívánt helyre.Hamu mentes olaj mint pl Husqvarna LS vagy a Stihl HP Super totálisan megfelel,nem kell az extra minőségű sőt én a Mol Dynamic Garden 2T olajat használom sok éve és ajánlom is.Normál használat mellett nem a henger-csapágy-tűgörgő kopás a jellemző hibájuk sokkal inkább a gumi alkatrészek és a szimering zsugorodás.
2021. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló pontosan jól írta. Én a mannol agro formula H 2T olajat ajánlom a pozitív hatású speciális adalékok miatt. Főként azért mert a jobb féle kínai láncfűrészek katalizátorosok ami miatt sokkal melegebben járnak. Általánosságban 1:40 vagy egy kicsit alá keverheted ezekben a gépekben.
2023. szept. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!