Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha egy flexnél nem fizetem ki...

Ha egy flexnél nem fizetem ki a bevizsgálási dijat akkor mi van?

Figyelt kérdés
Mármint ha nem tudják megcsinálni.Akár perelhetnek is?
2021. jan. 27. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint beadtad javításra, és utólag kérik?

Ekkora összegnél nem fognak pereskedni.

2021. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb az van, hogy nem kapod meg a gépet, és többet nem kell abba a szervizbe menned, mert elhajtanak melegebb éghajlatra. A bevizsgálási díjat azért kérik, mert a hiba megállapításához szét kell szerelni a gépet, tehát dolgoznak vele akkor is, ha nem kéred végül javítást. Olyan nincs hogy nem tudnak megcsinálni egy flexet, mert három fődarabból áll, és legrosszabb esetben fődarabot cserélnek. Persze noname kínait nem érdemes javítani, és valszeg alkatrész sincs hozzá. De egy makitát elég baráti áron javítanak, nekem egy 20 ezres gépben 5 ezerért cseréltek forgórészt, a 40 ezresben meg 10 ezerért cserélték ki a hajtómű belét (fogaskerék, kúpkerék, csapágyak)
2021. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Olyan nincs hogy nem tudnak megcsinálni egy flexet"


Biztos megtudják,csak nem mindegy hogy mennyiért.Egy black and deckert vittem el,ha olcsó megcsinálnák még megérné..

2021. jan. 27. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor bevizsgálás nélkül érdeklődd meg hogy mennyi egy állórész, forgórész cseréje. A legrosszabb esetben ezeket kell cserélni, és ezek is a legdrágábbak. Add hozzá képzeletben a bevizsgálási díjat, aztán eldöntöd hogy megéri-e javítani. Különben van olyan szerviz, aki ha náluk javíttatod a gépet akkor nem kérnek pénzt a bevizsgálásért. Ezt az egész bevizsgálási hercehurcát gondolom azért találták ki, mert tele volt a hócipőjük az olyan ügyfelekkel akik minden ócskavasat odavittek aztán amikor meghallották mennyi a javítás, eloldalogtak.
2021. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozom, ott úgy működik ha nem óhajtod kifizetni, akkor lemondassz a gépről és megy a fémhulladékba...
2021. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!