Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet olyan laminált...

Hol lehet olyan laminált bútorlapot vágatni, aminek csak az egyik oldala laminált?

Figyelt kérdés

A másik oldala pedig vagy a nyers pozdorja (amit én furnérozhatok), vagy eleve furnérozva van valamilyen fával.

Alternatív kérdés: hol lehet kis tételben lamináltatni, ha lehet egyáltalán? Nem egész táblát, hanem 1nm körüli lapot?



2021. jan. 29. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Bármelyik lapszabászatnál.
2021. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Egyoldalas laminálás nem létezik tudtommal. Ha ilyet láttál, akkor dekoritlemez, formica volt felragasztva az egyik oldalára. Te akarod furnérozni? Az érdekes lesz ha ennyire nem vagy képben.
2021. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-est megerősítem: utánanéztem részletesebben és valóban sok helyen lehet egyoldalon laminált mdf lapot vágatni. Köszi.
2021. jan. 31. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!