Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet ez?

Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés

Van két sarokcsiszoló az egyik


ez


[link]


A másik meg ez


[link]


És nem tudom mivan de a makite olyan nehezen vág el még egy 4-es csavart is a második meg pillanatok alatt megteszi.Komolyan nem értem,a márka nem ér semmit.Mindkettön ugyanaz a korong van.


2021. márc. 3. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2021. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálad van valami gond. Egy 4-es csavart kézi fűrésszel is átvágok másodpecek alatt.
2021. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor gyere el és nézd meg,nem kamuzok..
2021. márc. 3. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Kizárt. Akkor az a Makita nem jó vagy nem új vagy valami nyűgje biztos van. Nekünk van / volt nem egy Makita gépünk, mindegyik tökéletesen tette / teszi a dolgát évek után is.
2021. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Makita nem jó vagy nem új "


Vadiúj 3 év garanciával..

2021. márc. 3. 13:28
 6/12 Majatom ***** válasza:
És miben nyilvánul meg ez a "olyan nehezen vág el még egy 4-es csavart is"? Ha rányomod az anyagra visszaesik a fordulat, nem bír pörögni?
2021. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 14:00


Nem szoktam rányomni semmit,a 2-es géppel is ugyanugy nyomom rá és mégis pillanatok alatt elviszi..

2021. márc. 3. 15:16
 8/12 Majatom ***** válasza:
Ezt értem, de amikor vágsz vele, olyankor visszaesik a fordulat, erőtlen a gép? Mert ha igen, akkor az gyárihibás, és vissza kell vinni garanciába.
2021. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem esik vissza a fordulat,aazal hogy rányomom nem vágja gyorsabban.A 2-es gépnél ugyanannyira nyomom és mégis hamar elvágja,waatszámra pedig ugyanannyi..
2021. márc. 3. 16:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg az lehet a probléma oka, hogy a Makita gép tengelye üt, vagy a korong nem fekszik fel központosan, így a korong nem vág hanem (szemmel nem látható mértékben) pattog az anyagon. Nézd meg hogy felfekszik-e középen a korong, illetve korong nélkül forgatva a gépet üt-e a tengely. Bármelyik márkánál, típusnál előfordulhat ilyesmi hiba, lehet hogy pont kifogtál egyet.
2021. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!