Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Billenő garázskapu rugója...

Billenő garázskapu rugója eltört cserélni kellett , de új rugót nem tudom szétfeszíteni, hogy helyére betegyem. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
A rugót 10 cmt kellene felfelé húzni, de megsem bírom mozdítani. Van valaki valamilyen ötlete, hogy csináljam? vagy eselteg van valamilyen szerszám, gép amivel szét lehet húzni az ilyen nagy rugókat? Köszönöm a segítséget!

2021. ápr. 5. 10:47
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egy képet lőnél, hogy hova kell beszerelni?

Megh mekkora helyre kéne betenni?

2021. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

itt egy kép:

[link]

2021. ápr. 5. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Ezt kaputelefonnal lőtted?
2021. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom,nem látom a képet. Én a rugót menetesszárral+nagyalátéttel,feszíteném-húzatnám szét,ha nem megy. Egyébként is roppant balesetveszélyes ha kiugrok,odacsípja az ujjad. Különben van többfajta rugószerelő spec. szerszám. Ja,és nem árt ha párban cseréled,mert utána a másik is tuttira el fog törni,mert gyengébb mint az új.
2021. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!