Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel pótoljam a műanyag...

Mivel pótoljam a műanyag óraszíjam bujtatóját?

Figyelt kérdés
Leszakadt és elhagytam. Az órás, ahol vettem nem foglalkozik ezzel, a neten pedig 2-3000 Ft lenne szállítási díjjal.
2021. ápr. 15. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
teljes szij csere
2021. ápr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is inkább vettem komplett (szilikon+bőr szijat, 2 ezer forint volt kínából (Huawei watch GT). Párom Xiaomi Huami Amazfit Verge-ére meg szilikongumi szíj, 1300Ft
2021. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gem1 válasza:

Szia Kérdező!


Ha nem valamilyen szupermodern órád van, hanem egyszerű hétköznapi, akkor megoldhatod zsugorcsőből levágott kb. 5mm széles darabkával az óraszíjad bujtatóját. Zsugorcsövet háztartási gépszerelők, műszerészek, villanyszerelők, barkácsolók használnak. Először ilyen embereknél érdeklődj. Ha nincs nekik ilyen átmérőjű zsugorcsövük, akkor tudsz venni villamossági szaküzletbe, ahol különböző átmérőbe és színbe kapható 1m-es hosszban.

Ilyen átmérőbe, (amibe belefér az óraszíj duplán) kb. 400 Ft egy szál.

További szép napot!

Üdv.:Gem1

2021. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!