Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehetne építtetni mini...

Hol lehetne építtetni mini cnc marógépet? Van aki ezzel foglalkozik és nem horror áron?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Építetni van, hogy drágább. Igaz minőségi anyagból készítve, anno megkérdeztem, h mennyi egy sráctól, aki ezzel foglalkozott és a legolcsóbb nála 250-nél kezdődött. Boltból olcsóbban kap az ember.
2021. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valóban.

Néztem egyet Kínából.

Teljesítmény szempontjából:


775 spindle motor, (12-36V) 24V: 8000 r/m

Fa anyaghoz kellene, nem tudom mennyire gyenge..

2021. ápr. 16. 17:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Keményfát mennyire vinné?
2021. ápr. 16. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hphy egyáltalán mekkora munkaterületű gépet szeretnél? Én is tervezek egyet építeni, aminek munkaterülete valahogy 400x800 mm körül lesz. Sokminden megvan mechanika és elktronikai oldalról is, mindent kintről rendelgettem, csak neki kellene állni, de 200 ezerben simán benne van eddig.

Főorsónál fontos tétel a fordulat, az enyém kefenélküli, és 12 ezres fordulatot tud, de max csak 6 vagy 8-as marószárat fogad. Keményfánál megfelelő szerszám kell, ezért is vidiabetétesek a felsőmarók. Egyébként elviszi, még az alumíniumot is.

2021. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fához kell, akkor ebay/aliexpress vonalon lehet kapni normálisat. Ezek közül sok van ami elviszi a puhább fémeket is, de ezek a munkatér méretei miatt mind inkább gravírozónak mondhatók.
2021. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!