Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gépzsír szaga káros az egészsé...

Gépzsír szaga káros az egészségre?

Figyelt kérdés

Azért a barkács részlegbe írtam,mert itt hamarabb vannak hozzáértők / olyanok akik tudják az illatát és sacc/kb összetételét.


Kb 2 óráig volt a szobában egy nyitott befőttesüvegnyi minimum 20 éves narancs-barna színű gépzsír és hiába volt szellőztetve még mindig érződik. Olyan illata van mint valami mentolos kenőcsnek csak büdösebb.



Hiába szellőztetek egyszerűen nincs huzat,a ventillátort meg kiröhögi, pedig nem is cseppent vagy kenődött sehova.


Egészséges benne aludni?



2021. ápr. 29. 22:52
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy ilyen koncentrációban inhalálással bármilyen káros hatása lenne, de ha kivitted a szobából, folpakkal, vagy valamivel letakartad, egy szellőztetés után ha a szag meg is marad, nem gondolnám, hogy bármi bajod lenne tőle. Ha szorongsz miatta, nyisd ki a szoba ajtót, had járjon a levegő az egész lakásban.
2021. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Semmi bajod sem lesz tőle.
2021. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
A szagat is mar csak pszichesen erzed.
2021. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez valószínű lítiumbázisú LZS 2 lehetett..büdös, de nem károsítja az egészséged. Én egy bútor fém csuklóját kentem be egy picike lítiumossal, két napig nem lehetett aludni a szagától..nagy kihívás volt eltávolítani a zsírt.
2021. ápr. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :-)
2021. máj. 1. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!