Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel lehetne megoldani, hogy...

Mivel lehetne megoldani, hogy egy alapvetően kék színű (átlátszó) pepsi feliratos akasztható tábla ne zölden világítson, hanem kéken?

Figyelt kérdés

Nagybátyámnál találtam a raktár sarkában egy ilyen boltok elé felakasztható pepsi hirdetőtáblát/dobozt, viszont az a gondom vele, hogy inkább zölden világít, mint kéken. Van esetleg valakinek ötlete,hogy hogyan lehetne megoldani, hogy élénk kék legyen? Mellékeltem képeket kikapcsolt/bekapcsolt állapotban is.


[link]


[link]



2021. máj. 1. 14:55
 1/10 anonim válasza:
Szerintem a táblán lévő festék szineződött el, mert általában fehér fénnyel világítják meg és így látszik kérnék, ha kék rajta a festék. Ez nem biztos, de próbáld meg szétszedni (úgy hogy össze is tudd rakni) és nézd meg az égőket. Ha nincs vele gond, akkor a festék a ludas.
2021. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szét tudtam szedni, új fehér égőt raktam egyébként bele. Ha a festék a ludas, akkor gondban leszek, maximum így zöldként díszeleg majd.
2021. máj. 1. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Fehér fényű izzó kell mögé, mert a sárga a kéket zöldre színezi.
2021. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fehér van benne, az a baj.
2021. máj. 1. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Teszel bele egy kék ledcsíkot.
2021. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Majatom ***** válasza:
88%
Próbáld meg hideg fehér led-es égővel.
2021. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kékes fényű izzót rakj bele
2021. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6^ Jelenleg fehér van benne


7^ Akkor az alapvetően fehér hátterű felirat is kékes lenne.

2021. jún. 18. 21:57
 9/10 Majatom ***** válasza:
De hideg fehér, vagy meleg fehér? Mert van különbség.
2021. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hideg fehér
2021. jún. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!