Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szalag vagy rezgő csiszoló...

Szalag vagy rezgő csiszoló jobb otthoni barkácsoláshoz?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szalagcsiszolóval nem lehet finom munkát végezni, arra való a rezgőcsiszoló. És fordítva. Tehát attól függ, hogy milyen célra szoktad használni a csiszológépet.
2021. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok méternyi szálkás gyalulatlan deszkához a szalag, finom munkákhoz (pl. ajtó, ablak, kisebb használati tárgyak) a rezgő csiszoló való.
2021. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ajánlanátok mindkettőből az olcsóbb kategóriákból?
2021. máj. 4. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Rezgő inkább, de ebből is jobb ha van otthon kétfajta, egy excenteres, illetve egy multigép ami finomabb munkák, szük helyek csiszolásán kívül is sok egyébb dologra jó.

Azt a fajtát, amire csiszolóvásznat lehet feszíteni én nem javaslok, mert nekem pl folyton elszakította a vásznat.

Van szallagcsiszolóm is, de az ahogy előttem is írták, csak nagy felületekhez jó, mert pillanatok alatt le tudja kapni egy ajtó sarkát.

2021. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mindkettő van. A rezgőcsiszoló jó pl. autófényezéshez. Famunkára alkalmatlan. És fordítva. A rezgőcsiszolóm régi, a szalag egész új, Hyundai, olcsó, nekem megfelelő.
2021. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Einhell
2021. máj. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1-2 órára einhell illetve az aldi/lidl kínálat teljesen jó.
2021. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!