Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit tudok kezdeni egy dupla...

Mit tudok kezdeni egy dupla villanykapcsolóval ha lötyögnek a kapcsolói?

Figyelt kérdés

Azt láttam, hogy oldalról lefeszíthetők a "gombok" - persze áramtalanítva - de utána hozzáértés nélkül megtudom szerelni? valami csavart kell meghúzni? nem kell újravezetékelni semmit, csak lötyög a kapcsoló a keretben

Ezt simán vissza kell pattintani? eltudom törni?


albérletben vagyok így nem az enyém de nem tűnik olyan komoly dolognak amiért villanyszerelőt kéne hívni



2021. máj. 17. 11:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi a kapcsoló

[link]

2021. máj. 17. 11:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gombokat kell feszítened, hanem a keretet!

(Áramtalanítás után, ügyesen!)

Utána meglátod teljesen egyértelműen a csavarokat, amiket meg kell húznod.

2021. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Hogy el tudod e törni vagy sem, arra nem tudok válaszolni!:)

Csak tőled függ!

2021. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Melyik oldalról próbáljam a keretet? középütt, bal oldalt, vagy fent?


A billenőket akkor nem is kell utána leszedni?

2021. máj. 17. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a "billenők" lötyögnek, akkor az egész kapcsoló elromlott és csere, de azt ne te csináld, hanem szakember!...különösen, mert dupla kapcsolóról van szó.

Ha a kapcsoló lötyög, mert kilazult a falból, akkor azt a fentebb már leírt módon lehet rögzíteni.

A keretet nem csak az egyik oldalról kell feszegetni, hanem körben, finoman lazítgatni. Ha csak az egyik oldalról feszíted, akkor fog eltörni.

2021. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd össze a hasonló problémákat és közöld a tulajdonossal, hogy azonnal javíttassa meg.
2021. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!