Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kínai fűkaszába milyen keverék...

Kínai fűkaszába milyen keverék szükséges?

Figyelt kérdés

A papírja csak annyit ír hogy a bejáratás alatt 1:25, de hogy a későbbiekben mivel azt nem. A keverőflakonon viszont 1:33 jelölés is található.

Ki milyen keverési aránnyal használja és milyennel érdemes?



ápr. 24. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Egy a lényeg, hogy inkább olajosabb legyen. Harmincas menet bele. De azért majd néha nézegesd a gyertyát is.
ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4
ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
40 es kell bele .Ha túl olajos nehezebben indul,és nem is pörög annyira .
ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1,33 arány bejáratás 1 tankal kissé pihentve de nem full gázzal bògetve . Aztán mehet az 1,40 . Ettől töményebb kormol fullaszt, a kínai gyertyát cseréld le jobb erősebb hőértékűre ekkor forrón is pöcc és indul.
ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lassan 7 éve vettem a piacon Román cigányoktól a fűkaszámat, tuti kínai. 14e Ft-ért vettem. 1:25 -ös keveréket adok azóta is neki és nem márkás olajokkal. Azóta is szuperál. Egyszer cseréltem benne benzincsövet meg benzinszűrőt, légszűrőt meg talán gyertyát. Jellemzően pöccre indul és semmi baja.


Ezzel szemben megvettem mellé a Hect 80e Ft-os fűkaszát ami a garancia után be is döglött. Azt a keveréket tartottam benne amit előírt a leírás.

ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden kínai fűkaszának és láncfűrésznek bőven elég az 1:40-es keverék jó minőségű adalékból.

1:25-öt a vacak kínai olajok miatt írnak rá.

ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!