Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Iweld 185 Aluflux vagy 205...

Iweld 185 Aluflux vagy 205 Aluflux heggesztőgépet válasszam?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kiváncsi,hogy akinek van valamelyik vagy ismeri őket, melyiket választaná.Otthoni célra lesz, nem munkához kell, viszont azért gyakran fogom használni.(Co2 gázzal)

Régen halottam, hogy volt egy széria a 185-ösöknél, ami rendszerint meghibásodott, de állítólag már nincs gond velük.

Számomra nem kis összegbe kerülnek ezért a megfelelőt szeretném választani.



#hegesztés #aluflux
2021. máj. 21. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a 185 belseje is valami full más modell, a 205 a legenda.
2021. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 185-ös van, de nagyon pöpec kis gép szerintem otthoni barkács célokra, főleg védőgázzal. A meghibásodás meg bármelyiknél előfordulhat, nincs olyan ami nem romlik el, tehát ilyen oldalról nem merem azt mondani, hogy vedd a 205-öst, mert az tuti örök darab, én meg amennyit használom, lehet évtizedekig elég lesz a két 5 kilós dobnyi drót hozzá :D
2021. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt meg tudnád mondani, mikor vetted és eddig mennyit használtad a tiédet?
2021. máj. 21. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavaly kb ilyenkor, és eddig 5-10 alkalommal, vegyesen porbelessel és védőgázzal.
2021. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a 185 modellt ne.
2021. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!