Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretném magasítani az egyik...

Szeretném magasítani az egyik bútorom, hogyan tehetném meg?

Figyelt kérdés

Egy vas keretre gondoltam amit alá raknék ahogy itt látható: [link]


Viszont nekem 28cm magasnak kéne lennie és olyat sehol nem találtam.


Itt volna a fehér bútor amit magasítani szeretnék 28cm-el: [link]



2021. júl. 3. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél rá lábat, lapszabaszatokban, barkácsboltban is kapni több méretben és típusban.
2021. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bútorlábakat lehet kapni sok félét, azt méretre tudod utána vágni magad is.
2021. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keretet is készíthetsz deszkából, ahogyan sok bútornál is előfordul. Menj be egy bútorüzletbe, biztosan rátalálsz ilyen keretes bútorra. Jó ötlet a bútorláb is, mert alá tudsz rakodni a bútornak, míg az általam említett megoldás esetén nem. Illetve lehet akkor, ha csak a sarkokat emeled meg a deszkával, de azt jól ki kell merevíteni, nehogy kiforduljon a bútor alól. Ilyen bútor is van az üzletekben.
2021. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármely barkácsáruházban kapsz bútorlábakat, köztük emelhetőt, állíthatót is, amiket csavarokkal a bútorod feneke alá csavarozhatsz.
2021. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!