Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műanyag nyílászáróhoz csapkiüt...

Műanyag nyílászáróhoz csapkiütő létezik?

Figyelt kérdés

A kérdést azért tettem fel, mert ugyebár a felső vasalatban lévő csap egyenes kiütővel nem hozzáférhető, ha fölötte falrész van, márpedig lefelé kell kiütni (arra több is a hely), hogy utána lentről visszaüthető legyen.

Létezik ehhez valamilyen hajlított forma, valamilyen "S" kampó szerű?

Ablakosok hogyan csinálják?



2021. júl. 6. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell azt ütni, simán kinyomod egy csavarhúzóval, utána alul van rajta egy bemarás aztán lapos csavarhúzót beakasztod és lehúzod. Persze ha nincs berohadva mert akkor nem játszik ez a módszer.
2021. júl. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb imbuszkulcs is jó szerintem (nekem bevált).
2021. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, bár ezeket keveslem.

Készüljünk fel a legrosszabbra; mégpedig arra, hogy szorul. Ilyenkor milyen praktikát lehetne alkalmazni?

2021. júl. 7. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én itt Szegeden dolgoztam már vagy 6~7 fajta(magyar,lengyel,szerb műa.)ablakkal,most hallom először hogy valaki ki akarja a csapot ütni??? Egy szilikonos cső betét van a vasba préselve,amiben a csap fut,-azt nem kéne szétbarmolni.

Bár nekem van "gyári" kihúzóm,de elképzelhetetlennek tartom,hogy egy megfelelő csavarhúzóval ne lehessen a stiftet lefelé megmozdítani. Van,amelyiken biztonsági csappantyú is fogja a stiftet,azt egyidejűleg be kell nyomni. Inkább arra kell ügyelni,hogy a csavarhúzó le ne csússzon a csap fejéről,mert mélyszántás lehet a vége a tokon.

2021. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!