Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Erkélyponyvát (belátás elleni...

Erkélyponyvát (belátás elleni védelmet) lehet vágni?

Figyelt kérdés

Csak egy 1,5 méter széles erkélyre kellene, de ezek minimum 2,5 méteresek, az átlag 5 méter, ezért ebből le kell majd vágnom.


A termékek leírásánál nem láttam ilyen információt, meg a neten se találtam erről írást. Személyesen elmegyek most délután megnézni, de ha nem lesz a csomagolásán erről infó és az üzletben se tudnak segíteni, akkor jól jön, ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata.


Simán levághatok belőle, és nem foszlik tovább? Élőbe nem láttam még ilyet, ezért se tudom.


Pl.:

[link]


[link]



#erkélyponyva #balkonponyva
2021. júl. 22. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod elvágni? Behajtasz belőle annyit amekkora méretű kell és kész.
2021. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
OBI-bál most a német értékeléseket lefordítva (nem amit linkeltem, másik hasonló terméknél), annyira nem tűnik tartósnak. Valakinek pár hónap alatt szétjött. Azért jó lenne, ha pár évet kibírna.
2021. júl. 22. 11:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó ollóval, vagy sniccerrel (inkább utóbbival).
2021. júl. 22. 11:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is a behajtásra, de azért egy 5 méteresnél, 3x is kéne hajtani, hogy jó legyen. Francia erély, nem nagyon tudom hova tenni a maradékot hajtósnál. Háromszor meg nem biztos, hogy jó lenne, ha egymásra hajtom.
2021. júl. 22. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem baj, hogy randa, akkor itt van ez:

[link]

Vágni ne vágd ezt sem, de ez tartós.

2 éve van fent a műhely tetején, 10 órát tűzi a nap.

2021. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz az ötletet, de annyira nem tetszik erkélyhez.


Megnéztem OBI-ba, annak nem tetszett az anyaga, elég sérülékenynek tűnt. Ilyesmi: [link]


Praktikerbe is megnéztem, annak viszont jó az anyaga (olyan, mint egy vastagabb lepedő), eleve varrva van a széle, így lehet vágni és akkor ott is le kell varrni majd. Bézs is volt belőle, akciósan 4 ezer körül van mától.

2021. júl. 22. 23:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!