Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok barkácsolni?

Figyelt kérdés

A leírás elején azért leszögezném, hogy egy polc felfúrása, bútor összerakása még megy.


De nem értek a szakmunkákhoz, nem tudok glettelni, vízhez/gázhoz hülye vagyok, csak a villanyhoz nem, mert az szakmám.

Nem tudok térkövezni, nem nagyon tudnék mit kezdeni egy kisebb építkezéssel sem.


Az autószereléshez sem értek, bár, ha értenék is, egyszerűen nincs hol szerelnem az autómat, mert panelben lakom.


Édesapám nem élt velünk, nem tudtam tanulni senkitől sem "trükköket" ilyen-olyan szakmákból.


Ez mennyire gáz? Vagy ti mit tennétek a helyemben? Otthonfelújításon töröm a fejem, mert nagyon lelakott állapotban van a lakás (eleve felújítandóként vettem), de még az anyagárakat is alig bírnám kiköhögni, nemhogy a szakik munkadíjait, azokat a munkadíjakat, amik kb. 1-2 havi fizetésembe kerülnek egy egynapos munkára.



2021. aug. 1. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kerdezo engedd el, ordit rola a komplexus.

Amig nem kenyszerulsz ra a szakmunkara nd stresszelj rajta. Majd ha rakenyszerulsz csinalod. Masodjara mar ugy allsz hozza hogy lattal mar olyat es dinamikusan menni fog. Legyen az 5m2 csempe felrakasa vagy also lengokar csere az auton.

Volt villanyszerelo kollegam mondta, gazhoz ne nyulj mert az kovetkezmenyekkel jar ha elrontod. En ezt anno megfogadtam. Villanyhoz is csak azota nyulok miota lett a szakmamban tapasztalat.

2021. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!