Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Férfiakat kérdezem, hogy mik...

Férfiakat kérdezem, hogy mik azok a dolgok, szerszámok bármi eszköz ami jól jönne, de általában nincs? Mind asztalos munkáknál, villanyszerelő munkáknál, hegesztő, kőműves, bármi..

Figyelt kérdés
A páromat szeretném valami hasznossal meglepni, igazi ezermester de nem tudom hogy mi lenne az igazi. Mondjatok dolgokat hátha lesz olyan ami nincs neki és amúgy jól jönne
2021. aug. 23. 20:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Zsír
2021. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy szerszamom van de az iszonyu!!
2021. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Akkus lámpa pl.berner, munkás rádió pl.makita,szerszámtartó őv pl.makita,pici stabilo vízmérték,tapéta vágó kés pl.olfa,

Munkás ruha,szerszámos táska,akkus csavarozó pl.makita,szigetelt csavarhúzó készlet,multimeter,fázis ceruza,.....

A lényeg hogy jó minőségű szerszámot vegyél.

Próbáltam olyan dolgokat írni amit gyakran használ vagy mindig nála lehetnek szerelés közben.

2021. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Faldetector ami fúrás elött nagyon hasznos.

Akkus sarokcsiszoló ami drága szintén de a lidl parkside sem rossz

2021. aug. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Na ezt a faldetectort nem hallottam még, megnézem mi ez😊

Köszönöm mindenkinek!!

2021. aug. 24. 09:36
 16/23 anonim ***** válasza:

Sarokfuro adapter, menet furo-vago keszlet, dugokulcshoz kardancsuklo, hosszitott csoros fogo, csofogo, francia kulcs (sok mindenre jo, fekbetet visszanyomastol kezdve csavarozason at parhuzam szoritasig barmire), parhuzam szorito, seeger gyuru fogok (kulso-belso), leelezes mentes oldalcsipo, roncsolas mentes kabelvago, erveghuvely es sarupres, O gyuru kiszedo (egyenes, 45 es 90 fokos), patent kiszedo (nagyon sokszor hasznos, altalaban nem patent kiszedesre hasznalom), furatos torx keszlet, PH 0-3 es PZ 0-3 csavarhuzo szett, rugos sorkapocshoz normalis csavarhuzo, kerek csoru fogo merev rezvezetekhez (irto hasznos villanyszerelesnel), AC-DC lakatfogo min-max. es inditasi aram meressel, tureszelo keszlet, rovid szaru racsnis csillag-villaskulcs szett (mindenhol hasznat veszem), dugokulcs adapterek 1/4-tol 3/4-ig minden fele, 1/4 hex - 1/2 negyszog atalakito es hosszitott 1/4 hex bitek.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, amik ugymond nem atlagosak (szamomra). Altalaban ritkan hasznalja oket az ember, de ha kell nagyon kell. 🙂

2021. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Tyű mennyi, köszönöm nagyon!! 😊
2021. aug. 24. 18:39
 18/23 anonim ***** válasza:

A faldetector valószínűleg a fém- és vezetékérzékelőt jelenti.

Nemrég beszéltem erről egy villanyszerelővel (alkalmazott, nem vállalkozó). Azt mondta, az olcsók nem érnek semmit, neki is van otthon két akciós hipermarketes. Ami használható, az szerinte 80 ezernél kezdődik.

2021. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az olajszűrő leszedő egyébként hasznos, persze ha saját maga szokott olajat cserélni a kocsiban. Én is leeresztettem az olajat, aztán nem tudtam az olajszűrőt kicsavarni, szaladgálhattam kölcsönkérni leszedőt.
2021. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
#19 Beleszúrsz egy csavarhúzót és azzal lehajtod. Amihez leszedővel odaférsz, abba egy csavarhúzót is bele tudsz bökni. :) Teljesen fölösleges otthoni használatra olajszűrő leszedő.
2021. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!