Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit tudnék csinálni, hogy a...

Mit tudnék csinálni, hogy a vérkeringésem jobb legyen? Igen, barkács kérdés, többi lent.

Figyelt kérdés

Tehát az a problémám, hogy nem vagyok aktív. Ennek sok oka van, többek között a lakáson kívüli körülmények miatt nagyon-nagyon ritkán megyek ki. Ezen kívül a lábaim sincsenek jó állapotban (fiatal vagyok).

Tehát a kérdésem az, hogy milyen barkács tevékenységet tudnék csinálni, ami erőfeszítést igényel és talán pénzt is tudnék belőle csinálni, tehát a belefektetett energia meg is térül. (pl. fafaragásra gondoltam elsőre - kézi szerszámokkal. De szeretnék még ötleteket olvasni.)



2021. szept. 2. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
postai kézbesítő
2021. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

2 az 1-ben!

Faragjál egy sétabotot és menjél naponta sétálni.

2021. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Olyan tevékenység kell, ami a lábadat mozgatja. Barkácsolásnál a kezed mozog, egyébként állsz vagy ülsz, max. hajolgatsz és emelsz, szóval legfeljebb a derekad is fájni fog. Ha nem akarsz kimenni, szobabicikli, elliptikus tréner, szoba trambulin, youtube tornavideók... De masszív D-vitamin hiányod lesz, ha sosem ér napfény.
2021. szept. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 apababa ***** válasza:
Mik azok a "lakáson kivüli körülmények"? Jómagam is beteg vagyok , a szívemmel van probléma. Megerőltető minden számomra is, de például a séta vagy a laza úszás nem megoldhatatlan . Reggel és este 5.5 km sétálok és napközben barkácsolok, fözök teszek veszek . A legnehezebb erőt venni magadon hogy elkezd és fenntartsd a rendszerességet. Akaraterő! Ha az nincs kitalálhatsz bármit tevékenységnek pénzt nem fogsz vele keresni. Javaslatom, kutya sétáltatás pénzért, időseknek bevásárlás némi ellenszolgáltatásért. Ha már megismernek lesz más könnyű munka is.
2021. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
37%
Fogadj be egy kutyát. Azt naponta többször kel sétáltatni.
2021. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
*kell
2021. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!