Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beton fal (panel lakás)...

Beton fal (panel lakás) fúrásához milyen drága kütyüre kell beruházni?

Figyelt kérdés
És mi a kütyü neve? :)
2021. szept. 8. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Furokalapacs a neve.
2021. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mindentudó99 ***** válasza:
50%
Ha csak kis lyukról van szó egy átlagos ütvefúró és egy vídiás fúrószár elég
2021. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
drága kütyü nem kell, elég egy ütvefuró.
2021. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb SDS fúrókalapács.

Vagy egy drága minőségi ütvefúró.

Én az olcsó SDS gépet ajánlom, mert a panelbeton kiba kemény, a legtöbb sima ütvefúró nagyon nem akar haladni benne, a fúrószár meg elolvad... az SDS-es meg nagyot üt, és megy bele, mint kés a vajba.

Lidl akciókat erdemes figyelni. Egy Parkside gép sokkal jobb, mint a hasonló árú egyéb barkácsgépek, és általában sok tartozék is jár hozzá.

Még az Einhell cuccok is elég jók ár/erték arányban otthoni célra.

2021. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyszeri alkalomra kell nem érdemes beruházni, 3000 forintért bárhol tudsz bérelni egy napra egy jó fúrókalapácsot.
2021. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ütvefúróval kínlódnál a panelben nagyon fognak szeretni a szomszédaid, hogy néhány óra folyamatos fúrással talán 1 lukat kifúrsz. Fúrókalapács 1 luk pár másodperc, legolcsóbb is jó ha otthoni felhasználásra kell. Emagról vettem, nem bántam meg, bármikor jól jöhet. (előtte ütvefúróval kínlódtam, hogy szeressenek a szomszédok)
2021. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5: ha ott laksz, nincs olyan, hogy csak 1x kell. Tapasztalat... ugyan nem panel de beton házban nőttem fel. Most panelban lakok.

Egy rohadt képet nem tudsz felakasztani fúrás nélkül.


Panelban a fúrókalapács annyira alap szerszám, mint a csavarhúzó :)

2021. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fúrókalapács valóban "csodafegyver", de sokan elsiklanak a megfelelő minőségű fúrószár mellett. Inkább egy alacsonyabb minőségű, valamivel ksiebb teljesítményű gépet vegyél jó fúrószárral, mint fordítva.
2021. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Milyen a jó fúrószár?

(bocsi, nő vagyok :)

2021. szept. 8. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet használok (nem pont ezt a készletet, darabonként vettem különféle méretekben). Nem olcsó, de megéri.

2021. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!