Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Meg tudja esetleg valaki...

Meg tudja esetleg valaki mondani hogy egy asztalos kb milyen áron tudná ezeket megcsinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy mindenhez megvannak az alapanyagok, max pár apróság hiányzik. Van egy terráriumom, amire egy ilyesmi emeletet szeretnék mint ami az egyik képen látható terráriumra épített fa dolog. Kicsit egyszerűbb lenne az enyém, de nagyjából az alap az hasonló lenne. A másik pedig, hogy meg szeretném venni a másik képen látható bútorlapos plexis helyet, viszont azt picit át kell alakítani hogy szökésbiztos legyen. Arra gyakorlatilag ponthegesztett rácsos tetőt szeretnék, és valahogy rögzíteni kellene a plexit lécekkel vagy nem tudom, mert így elég rossz állapotban van.

Kicsit kuszán hangzik, meg nyilvánvalóan fogok asztalostól árajánlatot kérni már ha egyáltalán lesz aki ilyet elvállal. De nagyjából szeretném tudni hogy mire számítsak. Van itt esetleg asztalos aki tudja hogy ezek összeépítése kb mennyibe kerülhet? Tudom hogy amúgy ezek nem bonyolult dolgok, de nincsenek olyan eszközeim amivel ezeket meg tudnám csinálni, és nagyon időm sem, nem beszélve arról hogy ha én raknék ilyet össze akkor marha amatőr lenne és nagyon rosszul nézne ki :D


[link]



2021. szept. 20. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kötve hiszem, hogy asztalos elvállalna számára ennyire piti munkát, keress inkább az ismeretségi körben egy barkácsmunkát végző valakit, pár tízezerből kihozza.
2021. szept. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyél ilyent, vagy hasonlót.

1#értek egyet. Barkácslécekből megoldható. De vagy nem foglalkoznak ilyennel, vagy mondanak rá egy 50-60 ezres árat.

De én is csak magamnak csinálnék ilyent, vagy közvetlen rokonnak, másnak nem t@k@lgetnék.

2021. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt vannak hasonlók illetve vállalnak ilyesmiket: [link]
2021. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!