Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A zuhanykabinokat könnyű...

A zuhanykabinokat könnyű otthon saját kézzel összerakni?

Figyelt kérdés

Ha rendelek egyet, akkor gondolom lapraszerelve árulják. Ha így hozzák, akkor adnak hozzá olyan leírást, mint az IKEA-s bútoroknál, vagyis saját kezűleg is könnyű összerakni?


Komplett zuhanykabinra gondolok.



2021. szept. 22. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában adnak. Az összerakás nem igényel nagyobb tudományt, mint egy lapraszerelt bútor összeállítsa.
2021. szept. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"saját kezűleg is könnyű összerakni?"

Az, hogy mi a 'könnyű és nehéz összerakás', az tőled függ.

Minden valamire való, magára adó cég ad szerelési leírást cuccaihoz, olyanokat, amik nem követelnek szakmai ismereteket.

Ennek alapján tehát te is boldogulsz leendő zuhanykabinoddal.

2021. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
OK, köszi. Ha van leírás, akkor nyilván megoldható. Akkor felteszem az emberek inkább csak a víz bekötéséhez szoktak hívni szakit, bár azt is meg lehet oldani házilag.
2021. szept. 22. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés dolog van, amit otthon nem tudsz megoldani, amennyiben rendelkezel a megfelelő tudással :)
2021. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha üveg zuhanykabint veszel, akkor azért érdemes szerelőt hívni, mert tőrnek össze-vissza (maguktól a feszültség miatt) és ilyenkor elvesztheted a garanciát.
2021. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Vagy 20 éve a szüleim vettek valami olcsót. Az Istenért nem bírtuk összerakni. Feszült minden fele. Fogtam maga szégyen szemre át mentem az Obiba és jó alaposan átnéztem a bemutató darabot hogy van összerakva. Hazamentem és összeszereltem. A sajátom már egy jobb darab volt hamar össze raktam.
2021. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5: a leírás nem szokott kitérni erre, hogy mire kell ügyelni, mit nem szabad túlhúzni? Felteszem csak akkor törik, ha túlhúzol valami csavart.
2021. szept. 22. 11:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg az ajtó beillesztése (beállítása) lesz problematikus, ah nem vagy gyakorlott a barkácsolásban.
2021. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Facebook csoportban láttam egyszer egy posztot. Volt, akinek szaki szerelte be és úgy is robbant. Ott elég sokan szídták, hogy mennyire rosszak.
2021. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!