Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha hívok egy lakatost, hogy...

Ha hívok egy lakatost, hogy nyissa ki a zárat, mert nem nyílik a bejárati ajtóm, igazolnom kell, hogy valóban ott lakom? Hogyan, ha a papírjaim bent vannak a lakásban?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 16:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. És mégis, képzeld... Egyébként te akkor is magaddal viszed az irataidat, ha épp csak kiviszed a szemetet? :) De még ha igen, akkor is: a lakcímkártya sem bizonyít mindent, hiszen elég sokan pl. a munkájuk kapcsán időnként máshol laknak, mint ahol az állandó lakcímük van, és ott is előfordulhat, hogy kizárják magukat...
2021. nov. 21. 07:03
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
De telefont vittél, nem?
2021. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem az az állatfajta vagyok, amelyik mindenhova viszi. :)

Egyébként igen, nálam volt. De na és? Internet nincs rajta. Anélkül meg mit bizonyíthatnék vele?

2021. nov. 27. 14:35
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Na, már csak net kéne, meg félórányi fotózgatás , Noteblock app, mentés pdf-be, egyszer google drivera, egyszer telóra. Elég lenne, ha a wifi elhordana a bejáratig...
2021. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

"Elég lenne, ha a wifi elhordana a bejáratig..."

Akkor hogy bizonyíthatnám be, hogy az enyém a lakás?

2021. dec. 8. 21:10
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
A lakcímkártya és a személyi fotóját mutatva a telefonodon, a saját wifidet használva a bejáratod előtt például? Néha egészen fejem verem a falba, hogy tudtátok megérni a felnőtt kort...
2021. dec. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"A lakcímkártya és a személyi fotóját mutatva a telefonodon, a saját wifidet használva a bejáratod előtt például?"

Na de ha nem oda szól a lakcímkártya, ahol kizártam magam?


"Néha egészen fejem verem a falba, hogy tudtátok megérni a felnőtt kort..."

Én már akkor felnőtt voltam, amikor még a vezetékes telefon se volt bevezetve. :)

2021. dec. 9. 16:56
 18/22 anonim ***** válasza:
45%

"Néha egészen fejem verem a falba, hogy tudtátok megérni a felnőtt kort..."


Én is fejbe verem a falat azon, hogy szerinted egy wifi hozzáférés kódja alkalmas a személy kilétének igazolására... Majd én is a buszállomás wifi kódját mutogatom a rendőrségnek, ha megkérdik ki vagyok.

2021. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazolnod kell magatokat okosok, egy lakatos bizalmát kell elnyerni. Ezért tartunk itt, mert titeket kell cipelni.
2021. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Nem igazolnod kell magatokat okosok, egy lakatos bizalmát kell elnyerni."

Ha én lennék a lakatos, az én bizalmamat úgy tudná elnyerni, aki rábök a lakásra, hogy na ezt nyissam ki, ha igazolná magát.

2021. dec. 12. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!