Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Satu vásárlás előtt állok,...

Satu vásárlás előtt állok, milyen az amit ha megveszek és valóban jó is lesz?

Figyelt kérdés
nem szeretnék 60-70 ezreket adni érte, de egy normális ami nem törik el 2 hónap után az megkönnyítené a dolgomat. megszorítottam és eltört a nyaka...... azt gondolom ez rablás, milyen lehetőségek vannak hogy amit veszek legalább 5 évet kibírjon?

2019. dec. 6. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazi jó satuk csak a múltban voltak .
2019. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

York.

Mennél kisebb a méret annál olcsóbb.A hatvanas a legolcsóbb.Nem írtad milyen pofaméretű jó satuért nem adnál 60-70ezereket.

Keress jó állapotú régi magyar kisvárdai satut hirdetési oldalakon.Vannfönn néhány egész korrekt.

2019. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kínai öntvény satukat felejtsd el. Egy forintot nem érnek.

Használt magyar 20-30+ kilós satu, azzal még a zártszelvényt is összeroppantod, úgy meg tudod húzni.

Ahogy írták elég jó árban lehet venni. Én is adtam már el jó pár békebeli magyar satut, ahogy felraktam másnap már el is szokták vinni.

Arra figyelni kell, hogy a orsómenet ne legyen szétgyilkolva, plusz ha meghúzod a pofák ne mozduljanak el.

És az ilyen lefestett régi satukat kerüld el, mert azokért csak azért kérnek többet mert "fel van újítva". Én is olajosan dzsuvásan szoktam eladni, aki ért hozzá az nem azt nézi, hogy le van mosva meg le van festve +15 ezerért.

2019. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orsó és a dió ha kopott, azt lehet csináltatni esztergályosnál. A lényeg, hogy a pofa ne mozogjon, kotyogjon. A szétkopott szánt nem lehet javítani.
2019. dec. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Öntvény saturól, csak erőkarral tudod letörni a nyakat!

Fél áron lehet venni a vatera, olx stb

2019. dec. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gányolgatok itthon, a satu nekem is feladata a leckét... Már a harmadik van. Hallgass az előttem szólókra. Használt békebeli magyar satut vegyél! A jelenlegi oldalán KV 120 szerepel. Nekem tökéletes.
2019. dec. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Találtam egyet, elég jónak néz ki.

[link]

2019. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szép zöld...

nem az van, hogy ne legyen felújított festett stb +15-ért

a pofa kotyogást is lehet orvosolni

2019. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Fortum, Yato, Scheppach, Stanley FatMax nem ipari? ha van rá gari(12 hónap alapból mindenre van)és közben törik, akkor csere, nem?
2019. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fantom83 ***** válasza:
York ipari használatban kb. 25 év után törik,saját szememmel láttam...
2019. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!