Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Papírtörlö/WCpapír gurigából...

Papírtörlö/WCpapír gurigából fonott tárgyak készítése?

Figyelt kérdés

Valamikor pár hónapja találtam a youtube-on több olyan barkácsvideót, ahol ezeket a gurigákat 1-2 cm-es karikákra vágták, a karikákat laposra nyomták és egymásba fűzték úgy, hogy ebből tetszés szerinti kosarakat, alátéteket, stb tudtak készíteni.

A félbenyomott karikákat valahogy úgy fűzték össze, hogy a másik darab hol a nyílásban belül, hol meg kivül vezették (értelemszerűen ilyenkor a másik darab került belülre).

A lényeg az volt, hogy hogy lehet mindig újabb darabokat csatlakoztatni, addig nem probléma, amíg csak pár csíkot kell összefonni.

A kereséshez annak idején kb. "papir recycling, papír újrahasznosítás, papír kosár" és hasonló címszavakat adtam be, most azonban nem találok ilyet.

Amiket találok, ott egy videóban van sok apró ötlet, nem ezt keresem, hanem ahol egy hosszabb videóban részletesen megmutatják az egész folyamatot.

Sajnos nem találom sehol egyik videót sem, ha valaki ismerni véletlen, kérem, segítsen.



2021. dec. 29. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
magyar nyelvű volt?
2021. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2021. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: nem tudom, magyar, angol, német vagy orosz is lehetett.


2-es: köszi, vagy ez volt, vagy nagyon hasonló!

2021. dec. 29. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Én voltam az 1-es is. :)))


Amúgy ilyen esetekben érdemes angolul beírni a gugliba - akár fordító segítségével is.


Hamarabb megtalálja...

2021. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, elvileg tudom, de valahogy most nem jött össze úgy sem. A 2-es linkje viszont tökételes.
2021. dec. 29. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a szarból várat építeni dolognak a művészi továbbfejlesztése, ami higiéniai okokból sem igazán kívánatos, már ha az ízlést (gusztust) kihagyjuk.
2021. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!