Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy sporoljak a konyhai...

Hogy sporoljak a konyhai papírtörlővel?

Figyelt kérdés
Rengeteget elhasználok,mindig megfogadom hogy jobban vigyázok,de azt veszem észre hogy megint elfogyott. Heti kb 4 gurgula tehát 2 csomag fogy. Igaz van egy 2,5 évesem aki engem is és a teát tejet levest is gyakran kiborítja,de szerintem akkor is aránytalanul sok fogy. Ti mennyit használtok heti szinten,úgy hogy minden második nap főztök?
2018. júl. 2. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Használj vászon törlőkendőt, azt ki lehet mosni.
2018. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Van misogatórongyom. Papírtörlőt csa a nagyon zsíros, mocskos edények törlésére használunk, mielőtt elmosnánk. Meg lehet szokni, akarat kérdése.
2018. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Akkor vegyél többet amikor akciós.

Pl. A lidl-ben most volt akcióban 100 ft-ért a 2 darabos csomag, ilyenkor veszek sokat, és kitart a következő akcióig.

2018. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Gondolj a fákra, az esőerdőkre, a Föld jövőjére, hátha ez motivál.
2018. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyennel törlök a konyhában pultot, tűzhelyet, stb

[link]

de egyáltalán nem biztos, hogy olcsóbban jövök ki vele, mint a papírtörlővel. Ezt ugyanis el kell mosni használat után és ugye a víz, meg a tisztítószer sincs ingyen.

A papírtörlőt általában csak a krumpli, hús sütése után a zsiradék felitatására használom, nem is nagyon jut eszembe más.

2018. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

4: A műanyag szivacs sem környezetkímélőbb, és a rongy sem, amit mosni kell, árammal, vízzel, vegyszerrel.


Kérdező, ha soknak érzed, próbálj ki jobb minőségűt.

2018. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,már sok félét kipróbáltam,de mindig odajutok hogy nyúlok a papírért és már megint nincs. Van konyharuhám is,de azzal pl az asztalt ha húsdarabolás után véres nem törlöm le,mert akkor vihetném mosni is,ugyanezért papírral törlök mindent. A lábasokat szoktam konyharuhával törölni meg a kezem. Elkényelmesedtem sajnos mert havonta ingyen kapok néhány gurigát,de gyorsan elhasználom mindet.
2018. júl. 2. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisgyerekeim vannak, azokat a nagyon nagy gurigákat használjuk, fajlagosan olcsóbb, Rossmannosat veszünk, vagy olyat, ami akciós havi 1-2 guriga megy el.
2018. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Ruházz be egy Sanytolra [link] és egy vileda törlőkendőre, időtlen időkig elég lesz és még fertőtlenít is.

A viledát meg a konyhai kézmosás alkalmával kiöblíted, nagyon nem is kell vizet pazarolnod, mert fertőtlenítőszeres, tehát nem koszos.

2018. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En mindig a gigapackot veszem, atlag havi kettot hasznalunk el belole, de nalunk nem mukodik a textil konyharuha, mi papirtorlozunk mindent. Ha akcios bevasarlok belole tobbet. En takaritasnal is hasznalom nem csak konyhaba
2018. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!