Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Parkside gépek nem kezdenek...

A Parkside gépek nem kezdenek mostanában túlárazottá válni a minőségükhöz képest?

Figyelt kérdés
Pl. a mostani ütvefúrójuk 9000. Nem sokkal többért már minőségi gépet kapni.
2022. jan. 8. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
És neked mi a minőség? Bosch? Amikor kínai a gépek belének 80%-a, a százezres liga az ami minőségibb, de messze nem DeWalt kategória.
2022. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Linkeld már a minőséget 3 év garral ennyiért!
2022. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom hogy vagy vele, de a 20V ütvefúró-csavarozó Performance gépük 22 eft-ért, plusz 15-ért egy 8Ah akku baromi jó vétel. Ennyi pénzért nem kapsz jobbat.
2022. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Jut eszembe, minden drágul, nem csak a Parkside.
2022. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem mindegy, hogy kínai mérnökök által tervezett kínai licenszről beszélünk, vagy Kínába kivitt (a száz forintos órabér miatt) mondjuk japán, amerikai, európai stb. gyártók licenszével készült az adott termék.

Az oké, hogy manapság mindent Kínában gyártanak mert vannak 1,5 milliárdan és fillérekért dolgoznak az emberek a gyártósorokon, de azért a minőség nyilván attól függ, hogy kínai vagy sem az adott technológia amivel a terméket készítik.

2022. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
De bizony túlárazott. A január 17-től érvényes újság szerint, akku nélkül árulnak egy szénkefe mentes fúró-csavarozót 22.222 ft-ért. 24.900-ért pedig ipari, HiKOKI DS18DBSL gépet kapsz. 25.990-ért meg Makita DHP456Z gépet veszel, ami szintén ipari. Én az életben nem vennék parkside-ot, de a rajongótábor érzelmi alapon dönt, vagyis ipari áron vesz barkácsgépet. Persze mindenki arra költ amire akar.
2022. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
#6 Azt a Makitát inkább hagyjuk, de a Hikoki az nagyon jó azon az áron. Dolgoztam egy hasonló Hitachi 18V-os géppel, nagyon kezes, imádtam még gyenge akkuval is. De, ezek sem ipari gépek. Alsó kategória, csak úgy mint a Parkside. 20-30 eft-ért nem kapsz 18V-os ipari felhasználásra alkalmas gépet. Akkor sem ha egy nevesebb gyártó példánya.
2022. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!