Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gázcsapként használt 1/2"...

Gázcsapként használt 1/2" golyós vízcsap felújításánál használjak szilikon zsírt a gumi tömítésekre?

Figyelt kérdés
Az üzletben derült ki, hogy a ma használt golyós gázcsapok már nem szétszerelhetők, viszont ami nekem van a konvektor mellett már több mint 20 éve az az. Tehát anno vagy szétszedhetők voltak a gázcsapok is vagy valaki ilyet szerelt be oda jobb hijján. Mindenesetre megvettem a javítókészletet és most azon vacilálok, hogy szárazon tegyem-e be a két fél gumi profilt a golyó köré vagy vékonyan szilikonozzam be?
2022. márc. 25. 14:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ja, és a felújítókészletet egy komolyabb szerelvényboltban vettem potom 260 Ft-ért, a gyártója (ill. forgalmazója) Zakariás Ferenc.


5-ös válaszoló: Esetleg tudnál javasolni egy már bevált minőségű gyártót v. forgalmazót? (a jövőre nézve)

2022. márc. 26. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!