Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Von olyan szomszédod aki...

Von olyan szomszédod aki rendszeresen kölcsönkéri a szerszámaidat vagy a barkácsgépeidet?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos van egy ilyen szomszédom aki azért nem vesz meg semmilyen gépet, létrát vagy szerszámot, mert csak néha kellene, nekem meg úgyis van.

Nagy nehezen leépítettem, azóta csak foghegyről köszön.



#szerszám #kölcsönkéregető
2022. máj. 17. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyesmiket nem szokás kölcsök adni.
2022. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 1 db jó haverom van akinek mernék gépet kölcsönadni.
2022. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha nem köszön,abból nem lesz károd .
2022. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Utánfutómat szeretnék sokan elvinni. Vegyen magának. Ha sértődés lesz nem érdekel. Én kuporgatom a pénzt hogy mindenem meglegyen más meg csak úgy vinné. Jobb nem is mondani milye van az embernek. Fűkaszàt permetezöt stb vittek volna már. Egyszerűen nemet mondok.
2022. máj. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem soha. Annyira balf...ok, hogy nem tudnának vele mit kezdeni, ezért sincs rá szükségük. :D
2022. máj. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért veszem, hogy mindet kölcsön adogassam. Arra ott a kölcsönző akinek néha kell. Ha tönkreteszi, meg egy bocsit kapsz, aztán nézheted a 40 ezer forintos gépedet, amit most 50 ér veszel újra. Persze a szomszéd nem fogja megvenni.
2022. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán, olyankor elkérem a vételárat letétbe -> nem viszik el. :)
2022. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. máj. 18. 09:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miről van szó. 100 ezres értékig az utcában bárkinek bármit kölcsönadok, ha éppen nincs szükségem rá. Sőt segítünk is neki, ha kell. Általában havi egyszer fordul elő ilyen. De ehhez jó viszony is kell.
2022. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Amitől még a hajam égnek tud állni mikor odaállítananak 100 liter savanyú ecetes cefrével. Amit ősszel gyűjtött és másik év nyarán talál meg hogy ja ez is van? Főzetni drágálja de főzőt se vesz mert az is drága. De nem érti hogy az ecetes sz@rjából miért nem tudok lefőzni 30 liter kiváló pálinkát. Egyszer próbáltam ilyet tenni egy deci nem főt le és még rám néztek mint egy gyilkosra hogy nem lett pàlinka. Na azóta elhajtok ilyennel is mindenkit a halàl ......a!
2022. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!