Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kárt tesz a LED izzó, ha...

Kárt tesz a LED izzó, ha előtte halogén izzó volt?

Figyelt kérdés

Kb egy éve új izzókat kellet vennem a mennyezeti spot lámpákba, mert a 3ból 2 kiégett. Nem találtam hozzá halogén fajta izzót sehol (mert az volt benne), így hát vettem LED izzót. Kicseréltem azt a kettőt és mivel teljesen más árnyalatú volt mint a 3ik, ezért vettem oda is egyet..

Rendesen működött, nem is volt vele baj, egészen tegnap estig. Ugyanis amikor felkapcsoltam a lámpát halványan és ugyanakkor villova világított 2, a 3. épp hogy csak izzot vagy mit csinált. Ha kivettem azt a 3ikat, akkor a másik 2 erős fénnyel vibráltak.

Mi lehet a probléma? Az izzók haltak meg, vagy ne adj isten a vezetékek mentek tönkre a LED miatt?


máj. 22. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt majdnem elfelejtettem, hogy akkor amikor halványan villognak, akkor a felkapcsolásnál egy pillanatra rendesen felvillanak, és utána halványodnak el.
máj. 22. 15:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Csere. Egyszerre vetted mind a hármat, együtt van használva mind a három, így volt esély arra, hogy egyszerre romlik el mindháromban az elektronika, mert az romlott el. Szóval cseréld ki őket.
máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben. köszönöm szépen a válaszod
máj. 23. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!