Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Redőnyt kikezdte a vihar pár...

Redőnyt kikezdte a vihar pár hónapja, alulról kiszedett pár szelvényt. Van valami egyszerű módja a visszarakásnak? Ha igen mi? Egy pengével próbáltam szétveszíteni a vájat és becsúsztatni következő szelvényt, de elakadtam ..

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát,ha ilyen könnyen vissza kéne mennie, akkor más gond van.., de ötletem is van.

1, Leszedem a leesett feletti szelvényt és megpróbálom, vissza tudom-e rakni, max nem sikerül.

2, Ha könnyen megy, megpróbálom ahhoz illeszteni a leesetteket és ha nem megy, akkor kell vennem pár elemet..

2022. júl. 21. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a sint kell szétfeszíteni, hanem a redőnylapokat kell meghajlítani hogy visszarakhasd a sínbe. Ennyi rugalmassága van a redőnylapoknak. A hiba tipikus a szélesebb, kétszárnyú ablakok redőnyeinél.
2022. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az oldalsó sínről van szó, hanem az egyik lap, ahogy a másikba kapcsolódik azt hogy lehet megoldani, de a videó szerint ennek simán mennie kéne.
2022. júl. 27. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A sinből így is ki kell venni. A redőnylapok egymásba csúsztathatóak. Amikor ez megvan, visszarakod a sinbe, a fentebb vázolt módszerrel.
2022. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez alapján nem megy, kihívod a redőnyöst
2022. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!