Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Zöld Bosch, Einhell vagy...

Zöld Bosch, Einhell vagy Makita a jobb márka akkumulátoros fúrógépben?

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 02:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem: Makita-Bosch-Einhell
2022. aug. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez sok mindentől függ.

A zöld Bosch az hobby márka, a kék Bosch az ipari kategória. Az Einhell-nek is vannak viszonylag jobb gépei, de nem ajánlom az Einhell-t.


A Makita a legkomolyabb ezek közül, de ott is a legalább 18V-os széria, az alatt hiába Makita, nem sok dologra alkalmas.

2022. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Otthoni, barkács célra nyugodtan veheted akármelyiket.
2022. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Barkácsáruházban dolgozom. Mindegyik jó, a Makita profi gép, de otthonra felesleges szerintem, einhell nem rossz, de a bosch sokkal jobb nála. Zöld boschra 3 év gari van, és nagyon gyors és rugalmas a szerviz, én magamnak azt vennék.
2022. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Évek óta a "filléres" Parkside-ot használom.

Arra is 3 év a gari.

2022. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezeket tapasztalatból írjátok? Csak mert most voltam az Obi-ban Makita felől érdeklődni és azt állították, hogy rengeteg baj volt velük, ezért megszűntették a forgalmazásukat. Számomra meglepő volt, mert úgy tudtam, hogy a Makiták azok félipari gépeknek számítanak.
2022. aug. 8. 22:09
 7/15 A kérdező kommentje:
Na szóval, a lényeg, hogy akkor Makita kiesett, mert nem kapható felénk... Hacsak kisebb szakáruházakat meg nem nézem, de ha tényleg ennyire rosszak, akkor nem gondolom, hogy van értelme.
2022. aug. 8. 22:11
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6: Lehet azt csak azért mondták, hogy ne menj tovább, olyat vegyél ami van náluk.
2022. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nekem az rémlett, hogy régen az Obi is árult Makitát, ezért kérdeztem rá, mert nem volt kirakva most.


Egyébként ezeket láttam kirakva: Zöld Bosch, Kék Bosch, Einhell, Hyundai, Black+Decker, LUX Tools. Ezek közül én, mint márkanév a Bosch-t és az Einhell-t ismerem valamennyire hallásból, a többi fogalmam sincs milyen lehet. A Kék Bosch számomra megfizethetetlen kategória, Einhell még éppen belefér. Neten nagyjából utánanéztem a gyártók honlapján és ahogy nézem az Obi gyakorlatilag a legutolsó szériát árulja fixen, szóval nem tudom van-e értelme továbbmennem. Gondolom ha kis boltban egy polcon maradt régi szériásat veszek meg, akkor csak árral leszek előrrébb?

2022. aug. 8. 22:29
 10/15 A kérdező kommentje:
Parksideot néztem, az most nem volt Lidl-ben. Most csak állványos fúrógépet árulnak abból, hát gyerekek, az kritikán aluli anyagminőségre... (ugyanolyan van egy ismerősömnek és zörög, lötyög a tokmánya, minden baja van).
2022. aug. 8. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!