Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A fázisceruzát mire lehet...

A fázisceruzát mire lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
Oké, megmutatja melyik a fázis és a nullvezető a konnektorban. Ezen kívül van még valami, amire használható/praktikus? Mert fázist és nullvezetőt multiméterrel is meg tudom találni, ennyi erővel, akkor miért vegyek külön fázisceruzát is? Ugye aki villanyt szerel annak biztos, hogy van multimétere.

2022. aug. 19. 02:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik, amit írtatok eddig. További felhasználási módjáról esetleg még leírás? Akár kreatív vagy alternatív felhasználási mód is jöhet. Nem humoros dolgokra gondolok, hanem mesterfogásokra, amiket nem tanítanak az iskolában, de a szakmát művelve előjön.
2022. aug. 23. 03:33
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én - nő létemre - azzal szoktam a csavarokat kiszedni, ha éppen az akad a kezembe. Ez kellően kreatív megoldás? Esetleg megbököm vele a húst, hogy kellően átsült-e.
2022. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Fázisceruzát TILOS csavarhúzónak használni!
2022. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

"Fázisceruzát TILOS csavarhúzónak használni!"


Azt vajon ki tiltja meg? Én még a telefonom is azzal szoktam szétpattintani :)

2022. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 NTBS ***** válasza:
67%
A fázist találod meg vele. Alternatív felhasználást nem tudok.
2022. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy tilos, pont azert nem egy egyszeru merohegy a vege, mert egykoron feszultseg alatti, lapos csavarhuzoval oldhato kotesekhez hasznaltak. Ma mar nem szokas, mert van biztonsagosabb, strapabirobb alternativa mind feszultseg kemlelesre, mind csavarozasra.

De ettol hasznalhatod csavarhuzokent. Kb. akkora hulyeseg, mint ha tilos lenne villaval vagni a rantotthust.

2022. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!