Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mosógép alá hogy építsek?

Mosógép alá hogy építsek?

Figyelt kérdés

Két szintes családi házban volt egy belső feljáró, ami meg lett szüntetve, a lépcsődeszkák fel lettek rakva síkba egy-egy falra fúrt szögvasra, nagyon stabil, évek óta működik tárolóként. Azt találtam ki, hogy beraknám ebbe a helyiségbe a mosógépet. Víz és lefolyó simán megoldható, ezen a helyiségben át mennek a csövek amúgyis.

A kérdés, hogy vajon elég ez alá a felrakott lépcsődeszka? Mit rakjátok még alá? Ilyen mosógép alá való gumiszőnyeg elég vajon? A mosógép súlyát simán bírja, én 100 kiló felett vagyok, évek óta kibír, a gép nem egy ugrálós hajdú, hanem egy normális modern bosch gép. Attól tartok, hogy azért berezonál majd a falépcső, illetve a lepcsodeszkák magassága között azért előfordulhat mondjuk 1-2 mm különbség.

Működhet ez így vagy muszáj betonozni? Vagy esetleg valami más építmény alá, pl zártszelvény konzol?



2022. aug. 22. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a deszkák alá beraknék még pluszban 2db 40x40-es zártszelvényt, aminek a két végét a falhoz rögzíteném. Mosógép alá 8-10mm vastag SBR gumilapot raknék.
2022. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!