Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan rögzítsem ezt a kerítés...

Hogyan rögzítsem ezt a kerítés elemet hegesztés nélkül a sima zártszelvény oszlophoz?

Figyelt kérdés

[link]


Lenne 3 ilyen kerítés betét amit az oszlopok közé szeretnék rögzíteni.

Mivel nincs hegesztőm valami megoldás kéne a viszonylag stabil rögzítésre. Csak oda drótozni kicsit csúnya lenne.


Gondoltam olyanra, hogy egy "J" alakot hajtani valami erősebb lemezből és azt beakasztani az elembe, ezután felcsavarozni önmetsző csavarral az oszlopra ezt a kis akasztót.


Vagy van valami bilincs szerű dolog?



2022. okt. 30. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom a pontos nevét,talán Hilti függesztő szalag .6-8 as furatokkal is vannak.Barkácsban ismerik.
2022. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Átfúrod a zártszelvényt, aztán át kellene dugni a furaton egy menetes szárat. Arra kerülhet egy gumis csőbilincs a kerítéselem oldalán, az fogná (úgy saccolom 1/2 colos méretben). A zártszelvény másik oldalára fel kell csavarni egy anyacsavart. Oldalanként kettő bilincs megtartaná szerintem.
2022. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
U bilinccsel.
2022. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Hilti-szalag meg menetes szár.
2022. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
A hilti szalag rondább a drótnál és nyúlik terhelésre sokkal jobban, mintha nem lennének lyukak rajta.
2022. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Átfúrnám a zártszelvényt és a csövet is, majd átmenő csavar+anya, ez a legegyszerűbb szerintem.
2022. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lemezből hajlítasz U alakot, a rádiuszos része a cső felől, a két szára a zártszelvényfelől átfúrva + átmenőcsavar +anya.
2022. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
100%
Dróttal.
2022. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!