Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha belülről teszek fel hungaro...

Ha belülről teszek fel hungarocellt akkor szigetelhetek vele valamennyit?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom, és szeretném szigetelni a lakást, sajnos csak belülről van rá lehetőségem. Úgy gondoltam, hogy beülről raknék a falra hungarocellt amit persze kiköltözéskor el is tudnék távolítani.
2010. szept. 29. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85. ilyen kérdés...
2010. szept. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Az elsőhöz hozzátenném még rövid jó tanácsként: ne tedd. Tönkreteszed a szellőzést, minden penészedni fog, stb. Nem véletlenül KIVÜLRŐL szigetelik ám a házakat.


Egy energetikus mérnök

2010. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak köszönöm de sajnos csak belülről van lehetőségem rá. Kívülről nem nyúlhatok a házhoz. Úgy is penészedni fog ha csak az utcai falakra teszek? Eredetileg úgy gondoltam, hogy csak az utcai falakra teszek a válaszfalakra nem.
2010. szept. 30. 15:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

LOL! :-)

És mégis hogy akarod kiköltözéskor magaddal vinni? Ha normálisan rögzíted, akkor azt nem lehet ám utána csak úgy leszedni. Vagy egyszerűen csak oda celluxozod?

Sok furcsa kérdést olvastam már, de ez mindent visz. :-)

2010. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Én is csináltam már ezt a megoldást. Ha nem párás a helyiség (nem ott főzöl, stb) nem lesz gond a penésszel sem, ha addig sem volt. Lényeg, hogy a lapok széleit mindenhol tömítsd, hogy légcirkuláció ne tudjon kialakulni, mert az lerontja a hőszig. hatást. Én betapétáztam, észre sem lehetett venni.
2010. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Roncsolás és gányolás nélkül nem fog lejönni,ha

normálisan van megcsinálva,sztem kár erőlködni vele...

egyébként 1cm hungarocell kb 8-10cm tégla szigetelésének felel meg.

2010. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsó válaszadónak meg külön köszönöm, mert Ő adta meg a legpontosabb választ a kérdésemre, hogy iget érhet valamennyit ha felteszem és nem csak kidobott pénz lesz.
2010. okt. 4. 08:56
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem az a lényeg nekem, hogy megmarad-e a hungarocell, hanem az amikor kiköltözöm a tulajdonos ne pampogjon, hogy mit csináltam. De addig is amíg ebben a lakásban lakom ami a környéken a legolcsóbb albérlet volt nem szeretnék többet fizetni a fűtésért. Illetve ha ugyanannyi fűtés mellett szeretnék egy pár fokkal melegebbet.
2010. okt. 4. 09:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerübb ha keresel egy normális lakást.....
2010. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem a szobámba már vagy 5éve fent van a hungarocel szigetelés belülről próbaképpen és semmi gond nincsen vele szigetel és kész bár kertes házról van nálam szó de a hőhidat nemhozta be a falba vagy még nem vettem észre
2010. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!