Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 2023-ban érdemes Bosch gépeket...

2023-ban érdemes Bosch gépeket venni szakembernek?

Figyelt kérdés
ütvefúró, flex, aksis behajtó, stb. alap szerszámokat vennék munkavégzésemhez.
2023. jan. 6. 11:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a Bosch gépekkel nagyon sok gond volt, szerencsére kettőt elloptak, egyet eladtunk, kettőt már nem érdemes javítani, egyet ingyen kaptunk, arra ráköltöttük majdnem az árát, így most használható, egyik meg végülis működik, az nem rossz.
2023. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legolcsóbban akarsz relatíve jót, akkor Hikoki. Ha van pénz akkor Hilti. Akkusból Makita 40V. Vagy várd meg mire az új 24V Flex bejön Magyarországra, szerintem tavasszal várható.

Nekem Milwaukee van mindenből, de nagyon drága, mostani árakon nem ajánlom, kivéve a kompakt 12V-os rendszerét, az verhetetlen a piacon. 2019-2020. körül volt jó ötlet a Milwaukee 18V, hálózati gépet meg sosem tudtak normális áron gyártani ráadásul nem is olyan jó. Dewaltot nem ismerem. Volt Metabom is, szerintem tudásához képest drága.

2023. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Dewalt oké
2023. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hikokijaim voltak de azokat kidobtam mert mindig elromlottak. Hiltibolt már csak pesten van, de ott is futárral oldanak meg mindent, nekem pedig nem opció a futár, mivel nap közben nem vagyok otthon, mindig máshol dolgozom.
2023. jan. 6. 12:45
 5/25 anonim ***** válasza:
38%

Miért függ az évszámtól? 2022-ben megérte, 2023-ban nem, vagy fordítva?

Van jobb márka nem sokkal többért szerintem. Ha szakembernek kell, neki befektetés, főleg megéri a jobb, hiszen ezzel keresi a kenyerét. De ha valaki ragaszkodik a Boschhoz, van abból is ipari, ami simán vállalható.

2023. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj nincs velük. Arra kell használni őket, amire valók. Ha valaki agyatlanul tolja neki, 3x akkora szerszámot fog be, 1/3 idő alatt akar végezni, annak a kezében bármilyen szerszám széthullik.
2023. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

6-os!

Érdekes módon a Milwaukee, Makita és Festool gépeket ugyanúgy használjuk, mint. Foscht, azokkal mégsincs probléma.

2023. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
#4 Csomagpont, csomagautomata. Problema megoldva. Sot ha online veszed, ott az elallas, 2heten belul visszakuldheted ha nem tetszik. Szemelyes vasarlasnal ez nem opcio. En az osszes Milwaukeet (24 gep) csomagponton vettem at.
2023. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
#5 Január van, február-márciusban áremelés szokott lenni a szerszámpiacon. Nem biztos, hogy egyben szeretne 2-3 milliót belelocsolni. Érdeklődik, hogy most elkezd felépíteni egy gépparkot, melyik gyártóba érdemes belevágni. Ha most ABC gyártó a legjobb ár/értékben, de márciusban rávernek egy 20%-os emelést, akkor DEF gyártó ami 5% emeléssel 10%-al még mindig olcsóbb lesz az előbbinél, jobban megéri.
2023. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban jó gépek. Természetesen csak a kék színű, ipari Bosch gépeket szabad megvenni.

7-es, csak az a probléma, hogy a Festool de a Milwaukee is drágább árkategória, mint a Bosch...

A Hilti tény, hogy jó, de egy vagyon.

2023. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!