Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ajtóra utólag rakott tokhoz...

Ajtóra utólag rakott tokhoz lehet fújni purhabot?

Figyelt kérdés
bocsánat nagyon nem vagyok hozzáértő, még a múltban adott volt egy régi szobabejárat amihez egy asztalos új ajtót készített, de egyben egy tokot is, ami nem illeszkedik a falhoz sem kívül sem belül, és megfigyeltem hogy azért érezhetek légáramlatokat mert hiába van zárva az ajtó, körbe a tokon bejut a levegő. az egy dolog hogy szüleim miért nem szóltak ezért, én még gyerek voltam mikor csinálták, befújnám purhabbal de félek szétnyomja. tudja ez az anyag hogy a fal melletti résen tülemkedjen ki ha dagad meg, vagy tényleg kockázatos? hogy tömíthetnék máshogy?
2023. febr. 11. 20:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen, ha belenézek a pici résbe, látok purhab foltokat szakaszosan. nem értem miért kellett ezen spórolni. köszi a tippeket
2023. febr. 12. 20:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Pénzt spórolt vele. Ennyi. Pallótok-ba majdnem egy flakon pur hab belemegy kb. Ezért spórolnak vele,
2023. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!