Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Jysk-ben lehet pótalkatrészeke...

Jysk-ben lehet pótalkatrészeket rendelni?

Figyelt kérdés
Lenne egy forgószék aminek eltört a lába és jó lenne hozzá csak ha egy lábat magát lehetne rendelni.

2023. febr. 19. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel tőlük is megkérdezhetted volna és tuti választ kaptál volna már rég.
2023. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Processzor típusa Unisoc Tiger T618

Processzor: Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 and 6x2.0 GHz Cortex-A55)


Ez ugyanaz a két proci?

2023. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:) Rossz helyre ment. :)
2023. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áh, kizárt, egyedileg kell megoldani. Az én forgószékemen már alíg van gyári alkatrész :D

Először kitörtek a kerekek, de csináltam egy fakeretet és ipari görgőket vettem rá. Aztán széttörtek a karfák, ahelyett zártszelvényből hegesztettem keretet+fa felső részt rá.

A műbőr is már rég leszakadt az eredeti, néhány éve magam kárpitoztam újra. Több csavart is cseréltem, masszívan meg van erősítve, már nem nagyon van rajta ami eltörhet, örök életű lett XD

Gyártók arra mennek rá, ha eltörik valami, dobd ki.

Az én eszemen nem jártak túl, ha féláron adják akkor se veszek újat.

Javaslom neked is, ipari görgőket szerelj föl, azok darabonként 50kilót bírnak. Enyémen 5 ilyen van, nem megy soha tönkre :)

2023. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az ikeában lehet csak alkatrészt is venni, lehet, hogy a jyskben is lehet.
2023. márc. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!