Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért melegszik fel hamar a...

Miért melegszik fel hamar a Briggs motoros 4 ütemű fűnyíróm?

Figyelt kérdés
Rövid 10p nyírás után leáll, a gyertya fekete kokszos. Gyertya tisztítás után rövid nyírás után ugyan ez a helyzet...
2023. ápr. 25. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a feketekokszos gyertya az egyértelmű, hogy sokat kap, és a gyertya hőértéke is magasabb az előírtnál...az első próba az legyen, hogy alacsonyabb hőértékű gyertyát használsz..ha ekkor is ugyanaz a gyertya állapota, akkor a porlasztóban nagyobb dűzni van..egy számmal kisebbet tegyél..

Arra már gondolni sem merek, hogy véletlenül keverék van a négyütemű motor tartályában...


Nincs más ötletem.


Jön más, újabb ötlettel.

2023. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Nem keveréket töltök bele.Veszek ebbe a motorba való "gyári" gyertyát.Még annyi észrevetelem volt ,hogy a gyertya tisztítása után nem húztam meg teljesen a gyertyát, ahogy rángattam a kompresszió kilökdöste és olajos benzin csepegett ki mögötte.Ez normális vagy keveredik az olaj a benzinnel?
2023. ápr. 25. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán elállitódott a levegő csavar.Sok üzemanyagot kap.A levegő csavart csavard be.majd másfelet vissza . A levegő szűrőt sem árt cserélni.A gyertyát vedd ki,rántsad meg,igy könnyen forog e,nem valamiért mástól szorul.Ha karbulátor oldalára döntöd,beszívhatja az olajat is .

Nincs túl öntve olajjal ?

2023. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
Vagy szét van kopva a henger . Ez is egy lehetséges ok. Olaj kerül oda ahova nem szabadna. Füstöl ?
2023. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem füstöl.Ha gyertya kivan véve könnyen forog. Levegő szűrőt megnéztem úszott a benzinben.
2023. ápr. 25. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!