Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit vehetnék lánc nem olcsó...

Mit vehetnék lánc nem olcsó alternatívájaként?

Figyelt kérdés

Azért nem írtam, hogy fém vagy műanyag, mert egy árban vannak szinte amiket én találtam.

Ablak mögé egymás fölé balkonláda alátéteket tennék, és az ablak tetejére akasztanám fel kampókkal, ehhez kellene valaki nagyon olcsó méteráras műanyag perforált szalag vagy bármi hasonló.


4x3 méterrel számoltam eddig, tehát 12 méterre nem szívesen szánnék nagyon többet egy ezresnél.



#lánc #megoldás #szalag #kreativitás #Műanyag szalag #Perforált szalag
2023. máj. 2. 10:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jól elírtam a kérdést. Nyilván nem szó nélkül akartam:D
2023. máj. 2. 10:11
 2/14 anonim ***** válasza:

Bálakötöző madzag. Könnyű kötni, cefet erős. Viszont csak egy nyarat bír, és csúnya.


Vannak akasztható virágtartók.


A vékony láncok se olyan drágák 300Ft/méter áron is van.


A redőnygurtninak 250ft/méter körül van az ára, az is erős.


Vagy keress rá, hogy "tergető kötél" a méterár itt 100Ft alatt van, a madzagtól szebb, és tényleg erős.

2023. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ami olcsó az valószínűleg hamar megadja magát és ha leesik a láda neked se jó! Próbálj meg Drótkötelet!
2023. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Majatom ***** válasza:

Én is a ruhaszárító kötelet mondanám, ami olcsó, de elég erős.

Pl.:

[link]

2023. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de én mindenképpen valamilyen esztétikusabb és lánc-szerű dolgot szeretnék, mert arra nem mellesleg egyszerűen tudnám rögzíteni a "polcokat".
2023. máj. 2. 14:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Bár nem igazán tudom a leírás alapján elképzelni, hogy mit is akarsz valójában, a műanyagról lebeszélnélek, mert az UV sugárzás még ablak mögött a beltérben is megeheti a műanyagot. Ha valami polcos megoldást akarsz, ahol a balkonláda alátétek lennének a polcok, akkor statikailag is a legjobb valami falécekből összeállított és az ablakkerethez erősített vázrendszer lenne talán a leginkább biztonságos és egyben strapabíró.
2023. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus! 260 Ft a horganyzott lánc métere!!!

Ha eggyel kevesebb pizzát eszel, már meg is van az ára.

[link]

2023. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a lánc semmiképpen nem jó, akkor esetleg hilti szalag?
2023. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7, ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, aki nem érti ezt a fillérbæszást. Filléres tételről beszélünk.
2023. máj. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Fillérfuckolás? 1500 körül volt a 6db balkonláda alátét, láncból pedig kéne vagy 12 méter, drágább lesz a leve vagy hogy is szokták mondani..

260 forintosat nem találtam eddig, köszönöm, így máris esélyesebb!

2023. máj. 3. 02:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!