Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért indul nehezen majd...

Miért indul nehezen majd fullad menet közben?

Figyelt kérdés
Van egy straus márkájú damilos fűkaszám és egy hónapja ha tele van benzinnel töltve akkor megy hibátlanul, viszont egyszercsak észrevettem hogy ahogy fogy a benzin menetközben fullad majd teljes gázon megáll, viszont előtte vagy csak a 30-ik rántásra indul. Szétszedtem és mindent a tankot mindent kifújtam kompresszorral és utána egy napig jól működött...
2023. júl. 16. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit lehet erre mondani,ez is Kínai.

Ár érték arány .Karburátor gond lehet,továbbra is .

A benzintank kap levegőt ahogy fogy a benzin ?

2023. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kap. Beszéltem egy szerelővel szerinte szimering csere...Úgy mondta hogy főtengely szimering, de én nem értek hozzá...
2023. júl. 16. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőre kicserélném a tankban az üzemagyagszűrőt, hátha az van csak eldugulva és ez filléres javítás, amit te is meg tudsz csinálni hozzáértés nélkül is.

Ha viszont tényleg a szimering ment tönkre, annak van jele, pl úszik az olajban a gép a gyújtás, vagy a berántó oldalon.

2023. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!